Wyniki badań na toksoplazmozę - proszę je zinterpretować

Dzień dobry, jestem w 20. tyg. ciąży, robiłam badania na toksoplazmozę i prosiłabym o ich zinterpretowanie; IgG < 5,00 ujemny poniżej 6,50 wątpliwy 6,50-8,00 dodatni powyżej 8 IgM 0,048 ujemny poniżej 0,900 wątpliwy 0,900-1,100 dodatni powyżej 1,100 Bardzo proszę o pomoc. Dwie ciąże poroniłam, dlatego jestem trochę przewrażliwiona.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań z lekarzem ginekologiem prowadzącym Twoją ciążę, on będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl