Wyniki badań odnośnie występowanie Borrelia burgdorferi

Witam. W ostatnich dniach otrzymałem wyniki badań odnośnie występowania Borrelia burgdorferi (borelioza), test był wykonywany metodą CLIA na analizatorze Liaison.I tak przeciwciała w kl. IgG 25,20 AU/ml, natomiast przeciwciała IgM 4,40 AU/ml.Bardzo proszę o interpretację wyniku badania, czy potrzebny jest test potwierdzający obecność boreliozy metodą western blot.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista zadecyduje o konieczności wykonywania badań dodatkowych.