Wyniki badań okulistycznych u 14-miesięcznego dziecka

Witam Byliśmy dzisiaj z 14 miesięczna córką u okulisty. Zapisane zostały okulary O.P. 1,5 sfera, -0.75 cylinder, 86 os O.L. 1,75 sfera, -0.5 cylinder, 106 oś Rozumem ze wynik wskazuje na nadwzrocznosc i astygmatyzm ale czy nie jest to w granicach fizjologicznych u tak małego dziecka ? Czy konieczna jest już korekta okularami? Zaznaczam ze skierował nas pediatra bo rozważał zeza ale okulista stwierdził iż tak się wydaje bo oczy są inaczej osadzone.

Witam.tak.dziecko jest młode. Okulary nie zaszkodzą natomiast do 2 dptr to fizjologia.wyNIK podany jest w cyl minus.jak się przeliczyć na cyl plus to przekracza 2 dptr.jeszcze jest istotne jak było badane. Czy po atropin ie lub cyklopentolat ie. Pozdrawiam serdecznie