Wyniki badań po ciąży obumarłej - czy mogę prosić o przetłumaczenie?

Mikr. Residua post abortum in statu oedematis villorum trophoblastici. Mikr. Residua deciduae in statu necrosis et suppurationis sine villorum trophoblastici

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

1. Pozostałości po poronieniu w stadium obrzęku kosmków trofoblastu.

2. Resztki doczesnej w stadium martwicy i ropienia, brak kosmków trofoblastu.