Wyniki badań po operacji tarczycy

Witam. Jestem po operacji tarczycy z rozpoznaniem:mikrorak brodawkowaty tarczycy po leczeniu operacyjnym.Zrobiłam badania:TSH-0,3311 uIUml i p/ciała anty-Tg tyreoglobulina z wynikiem 14,17IUml. Bardzo proszę o interpretację czy te wyniki są w normie i o czym one świadczą. Nadmieniam że stosuje tyroksynę 75 mcg. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedż,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mieszczą się w granicy normy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.