Wyniki badań po usunięciu polipów w obrębie jelita grubego

Witam. W ubiegłym tygodniu usunięto polipy w górnej części jelita grubego u mojego taty. Ca 19.9- 278, CRP- 76. Jest osłabiony, ma bóle głowy i w dolnej części pleców, złe samopoczucie, anemię, afty w jamie ustnej i czarne stolce. Po zabiegu wymioty krwią. Co powinien jeść oraz co oznacza wynik i jego samopoczucie? Kazali czekać na wynik a on ma straszną depresję. Proszę o pomoc. Czy sok z gravioli może zaszkodzić?

Konieczny pilny kontakt z LEKARZEM, Internistą lub Chirurgiem !
Najlepiej wezwać Pogotowie i do SZPITALA!
Czarne stolce świadczą o krwawieniu z żołądka, raczej jasna krew przy krwotoku z jelit...
podwyższone CR w stanie zapalnym, ale też o zabiegu operacyjnym....
Bez leków na własną rękę, Bez soków!
Zależy jaki stan ogólny, co to za polip ? Choroba wrzodowa żołądka / dwunastnicy?
Pozdrawiam