Wyniki badań po wycięciu woreczka żółciowego

Witam! Mój wynik badania wycietego woreczka żółciowego to Cholecystis chronic ACTIVA M 43 000 lymphonoduplasia m72200,co to oznacza?

Cholecystis chronic ACTIVA M 43 000
- oznacza
Aktywne przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego (M 43 000 to numer kolejnego badania histopatologicznego w danym ośrodku)
lymphonoduplasia m72200
- oznacza
Przerost grudek limfatycznych - jako odczyn na proces zapalny w pęcherzyku żółciowym (m72200 to numer kolejnego badania histopatologicznego w danym ośrodku)