Wyniki badań po wyjęciu kleszcza

Jestem w Niemczech w maju znalazłam na nodze kleszcza ,usunięto go ale po 2 miesiącach zaczęły bolec mnie stawy,biodra .lekarz zalecił antybiotyk od stanów zapalnych i nic,teraz miałam zrobione badania ,prosze o pomoc w ich odczytaniu EBR-CA IgM-AK(LIA) negatyw EBV-CA IgG-AK(LIA) >750(<20)u/ml EBNA-1IgG-AK(LIA) pozytyw( negatyw) Różumiem że w nawiasach to podobno taki powinien byc wynik dobry. Prosze o pomoc jestem totalnie wyczerpana bólem i nie mam siły chodzić o reumat. do neur. i nic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wymaga interpretacji lekarza chorób zakaźnych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.