Wyniki badań poszczególnych hormonów

Chciałabym prosić o pomoc w odczytaniu moich wyników badań poszczególnych hormonów. Okres miała w dniach 01.09-05.09 badanie wykonałam 09.09 a więc w 4 dniu cyklu. Wyniki: SHBG wynik 27,27 FSH wynik 4,68 , LH wynik 3,35 Estradiol wynik 34,00 testosteron 49,50 Mam się bać? dodam że miesiączki mam nieregularne

Piotr Pilarski

Nie można zinterpretować wyników gdyż nie podała Pani jednostek ani norm panujących w laboratorium, w którym zrobiła Pani badania.

Pozdrawiam.