Wyniki badań poziomu hormonów tarczycy

Czy moje wyniki badań tarczycowych wymagają brania lekow na tarczyce? TSH 1,8 (norma 1,820) ft3 1,84 (norma 2,00-4,4) ft4 0,98 (norma 0,92-1,7) antyTPO 13,11 (-34) antyTG

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w wymienionych wynikach badań ft3 i ft4 znajdują się z dolnym zakresie normy. Nie wymagają stosowania leczenia, chyba, że są to wyniki badań pobranych już w trakcie przyjmowania leków, wtedy leczenie trzeba utrzymać. Brakuje pozostałych wyników. Proszę powtórzyć pytanie.