Wyniki badań prenatalnych wykonanych w 13. dniu cyklu

Witam!Mam 21 i jestem obecnie w 15 tygodniu ciąży. Zostałam skierowana na badanie prenatalne dostałam wynik i bardzo bym prosiła o jego interpretacje. Badanie to miałam robione w 13 tyg 4 dni. Rozpoznanie- żywy płód serce- uwidoczniono FHR- 154 ud/mm CRL-76,3mm NT-1,60mm BPD-24,5mm HC-85,8mm AC-73,9 mm FL-12,1 mm Ductus Venosus-0,92 Łożysko-przednia sciana nisko płuyn owodniowy- w normie Anatomia płodu-wszystko prawidłowo wolne beta hcg-231,00IU/L odp-6,786MoM PAPP-A-8,890 ODP-1,576

Aleksander Ropielewski

Wyniki w normie. Niestety nie mam możliwości oceny ryzyka MoM do którego stosuje sięprogramy komputerowe zawierające odpowiednie algorytmy.