Wyniki badań prób wątrobowych u 30-latka

Witam proszę o interpretacje wyników prób wątrobowych GGTP-474 U/I AST-48 U/I ALT-112 U/I FOSFATAZA ZASADOWA -166 U/I BILIRURBINA CAŁKOWITA 33.90 Jestem osobą bez nałogów ( pijącą rzadko okazjonalnie) .Co mogą oznaczać te wyniki?

proponuję zacząć od usg i wykluczyć kamicę dróg żółciowych, inną patologię.
Następnie rozszerzony panel badań wątrobowych.
Wskazana wizyta u hepatologa. Raczej sprawa pilna