Wyniki badań profilaktycznych u 24-latki

Jestem kobietą w wieku 24 lat, dziś wykonałam badanie krwi i moczu. Wyniki które są zbyt wysokie to : Potas - 5,46 , żelazo 192 , kwas moczowy 6,1 a zbyt niskie to : Fosfataza zasadowa 34 , Cholesterol LDL 86 . Czy mogłabym prosić Państwa o pomoc w interpretacji tych odchyleń od normy? Będę bardzo wdzięczna za pomoc...

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących w laboratorium. Dla wartości referencyjnych badania są w normie. Jeśli jednak wg laboratorium parametry są podwyższone, mogą być spowodowane dietą, patologiami w obrębie nerek bądź innymi przyczynami.
Pozdrawiam