Wyniki badań przy braku miesiączki

Bardzo proszę o interpretacje wyników. Ostatnią miesiączkę miałam 6 grudnia. Ciąże wykluczam. Poniżej przesyłam linka z badaniami : http://imageshack.com/a/img843/6333/nzqj.jpg

Witam. Przedstawione wyniki badań hormonalnych są prawidłowe. Brakuje w nich jednak poziomu LH, a jego niedobór również może być przyczyną zatrzymania miesiączki. Sugeruję wizytę u ginekologa który pogłębi diagnostykę. Warto jednak zastanowić się również nad innymi przyczynami zatrzymania miesiaczki (utrata masy ciała, zmiana diety, infekcje, choroby ogólnoustrojowe, przedwczesna menopauza).