Wyniki badań przy hiperprolaktynemii

Biore bromergon od klilku lat na hiperprolaktynemie czynnosciowa,mam 23 lata. dotychczasowe wyniki to progesteron 77.14 nmol/l - 20 d.c. norma do 86 fsh 10,35 miu/ml - norma do 12.5 -5d.c. lh 7.87 miu/ml norma 12,6 -5d.c estradiol 128pmol/l chyba w fazie folikularnej Czy podane wyniki są prawidłowe ? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium oraz poznania dnia w którym były wykonywane badania nie można się wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.