Wyniki badań przy WZW typu B

Witam czy pzy zapaleniu watroby typu B majac objawy i tak jakby powiekszony bzuh pod zebrami z lewej strony bul glowy i giraczka wynik hbs powinien w takim wypadku juz cos pokazac bo narazie po 7 tygodniach wynik ujemny

Jeśli HBs jest ujemny to zapewne nie jest to zapalenie wątroby. W tej kwestii radziłbym wykonać jeszcze badania dodatkowe w zakresie wątroby czyli badania laboratoryjne i obrazowe (USG jamy brzusznej).