Wyniki badań tarczycowych 21-letniej osoby do analizy

Witam! Ostatnio wykonałam pakiet badać tarczycowych, który obejmował TSH, FT4 i anty-TPO. Moje wyniki to kolejno: TSH 2,410 ul/U/ml ( norma podana na wynikach to 0,270-4,200), FT4 1,17 ng/dl (0,93-1,70) i anty-TPO 12,46 IU/ml (0,00-34,00). Zastanawiam sie nad interpretacja tych wyników czy wszystko jest w porządku czy powinnam udać sie do lekarza?

Szanowna Pani,
wyniki są w normie i nie wymaga pani leczenia endokrynologicznego. Jeśli ma Pani jakieś niepokojące objawy proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym
Pozdrawiam
dr R.Anielski