Wyniki badań tarczycy a wskazania do stosowania Euthyroxu

Witam, mam pytanie na temat wynikow badan tarczycy. Mialam Ft4 mimalanie ponizej normy i lekarz przepisal mi Jodid. Wyniki z marca : THS : 1,29 , FT4 : 11,49 Ostatanio zauwazylam znaczace pogorszenie nastroju Wyniki sa nastpujace : TSH : 1,110 FT4 : 0,79 ng/dl FT3 : 1,97 pg/ml Czy moglabym Pana prosic o opinie nt moich wynikow? Do tej pory nie bralam Eutyroxu jednak czy pogorszeni wynikow nie wskazuje na to ze powinnam?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proponuję udac sie do lekarza endokrynologa.