Wyniki badań tarczycy i duszności

Dzień dobry, Chciałam się poradzić w sprawie wyników badań tarczycy: TSH - 1,720 (0,270-4,200) FT4 - 12,15 (12,30-20,20) FT3 - 3,65 (3,60-6,40) ATG - <10,0 IU/ml (<115,0) ATPO 8,6 IU/ml (<34,0) Dodam że mam większość dolegliwości towarzyszących niedoczynności. Ostatnio pojawiły mi się widoczne przebarwienia na twarzy oraz miewam uczucie guli w gardle przez co miewam znaczne duszności. Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Obniżone jest nieznacznie fT4, proponuję udać się do lekarza endokrynologa celem ustalenia odpowiedniego dalszego postępowania.