Wyniki badań tarczycy i poziomu hormonów

Witam Mam Pytanie odnośnie wyników Badań Tarczycy oraz hematologi Poniżej przesyłam winiki o które chciałem się skonsultować. Winiki są kobiety . Około 38lat Tsh 2.07 %Lym 36.1% %mon 11.1 %

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.