Wyniki badań TK i USG oraz rozpoznanie C76.2

Mój tata ma 68 lat w badaniu TK i USG rozp C76.2 w wynikach- torbiel w sek 6 wątrobyTK uwidoczniono zwapnienia w jej ścianceW bad. MR widoczna sek. 6 struktura o sygnale płynowym śr2cm o nieco nierównych policyklicznych obrysach i posiadająca przegrodynie ulegająca wzmocnieniu kontrastowym-cechy torbieli drobne torbieliki śr. 5mm widoczne również w sektorze wątroby 2 ogniska nie ulegające kontrastowi trzustka śledziona bz W lewej nerce w biegunie dolnym drobny torbiel śr. 7mm poza tym nerki bz

Obraz tomografii i USG wyglada dośc optymistycznie, należy zgłosić sie do lekarza leczącego by określił,ćzy nadanie numeru z klasyfikacji C76.2 nie wynikało z wymogów formalnych, by mógł dac skierowanie, czy też ma rzeczywiste przesanki do takich podejrzeń