Wyniki badań TSH, FT3 FT4 u 6-tygodniowego dziecka

Witam odebrałam wyniki 6tyg synka TSH 1,795 Ft3 4,564 Ft4 1,058 ft3 jest troche przekroczone, czy jest to już nadczynność tarczycy i jakie mogą być powiklania w rozwoju dziecka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z podanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologii dziecięcej. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.