Wyniki badań u 20-latki chorej na cukrzycę od 16 lat

proszę o szybką interpretację.:Choruję na cukrzyce od 16 lat a mam 20 lat Barwa- żółta klarowność-mętny ph-kwaśny c.właściwy-1015.00 białko-niobecne glukoza-85.00 urobilinogen-w normie c,ketonowe-nieobecne osad: nabłonki płaskie liczne wpw, leukocyty luźno zlegają pw + liczne duże skupiska, bakterie- nieliczne wpw, skąpy śluz, liczne szczawiany wapnia

Infekcja układu moczowego. Wymaga pilnego leczenia. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza, najlepiej jutro, żeby nie zostać bez leczenia do przyszłego tygodnia. Pozdrawiam