Wyniki badań układu krzepnięcia 28-latki do analizy

Robilam badania na krzepliwosc krwi, poniewaz ide na zabieg - APTT - 27.9 sek ( n: 26-42), INR - 0,82, czas protobinowy 8.4 sek (n:8-12), wskaznik protobinowy 136% (n:80-120). Przyjmuje tabletki anty, euthyrox. Proby watrobowe i morfologie mam ok. Czy kwalifikuje sie na zabieg?

Witam.

W/w wyniki badań krzepliwości krwi są prawidłowe i same w sobie nie stanowią przeciwwskazań do zabiegu. To dotyczy również pozostałych informacji, z tym że nie pisze Pani jak wygląda wyrównanie tarczycy.
O ile nie jest to pilny zabieg tarczyca powinna być w stanie eutyrozy (badania TSH, fT4- w normie).
Natomiast decyzję o kwalifikacji do zabiegu i tak podejmuje(ją) lekarz(e) wykonujący dany zabieg.