Wyniki badań w 3. miesiącu ciąży a objawy konfliktu serologicznego

Witam 37 lat-kobieta 10 tyg. ciąży krew ARh- , mąż ARh+ możliwy konflikt serologiczny. Pierwsza ciąża bez konfliktu dziecko ORh-. Bad na 10 tydz. nie ma przeciwciał . Jakie powinno być postepowanie w takiej ciąży czy immunoglobulina będzie potrzebna w 28 tyg. ciąży jeżeli nie wykryją przeciwciał? CZY śluz powinien być przezroczysty czy jak jest lekko brunatny w min ilości to coś jest nie tak? Jest to 3 miesiąc i martwię się czy nie poronie ? jakie są objawy konfliktu serologicznego?

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani,
Wydaje mi się, że każda kobieta ciężarna w Polsce ma swojego lekarza prowadzącego od którego otrzymuje wyczerpujące informacje dotyczące jej ciąży, a zwłaszcza gdy ciąże jest np. ciążą z możliwym konfliktem serologicznym
Dotyczy to indywidualnego postępowania na podstawie całości przebiegu ciąży. Ciąży nie prowadzi się mailowo.