Wyniki badań w diagnostyce endokrynologicznej

Badania w kierunku endokrynologicznym. TSH 1,45 ulU/ml kortyzol w surowicy 573,7 nmol/l prolaktyna 463,8 mlU/l badanie przeprowadzone rano o godzinie 8. jakie jeszcze badania przeprowadzić w celu ustalenia przyczyny złego samopoczucia tj: napięcie piersi kołatania serca (teraz już biorę na to tabletki przepisane od lekarza - serce zdrowe) bóle w plecach (około lędźwiowe) trudności ze skupieniem i koncentracją czasem zaburzenia widzenia - rozmazanie (okular) cisnienie mam prawidłowe albo niskie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, można wykonać pełen profil hormonalny, gospodarkę żelazową. Pozdrawiam