Wyniki badań w kierunku chorób nadnerczy

Witam.Endokrynolog kazał mi wykonać badania w kierunku problemów z nadnerczami.Co mogą oznaczać dane wyniki? Dhea-so4 20,99 (norma dla mojego wieku 98-340. Sód 139 Potas 4,17 Kortyzol 12,03 Aldosteron 248 Acth 6,39 17hydroksyprogesteron 0,92. Mam 30 lat.Bad.wyk w faz.follikularnej. Przyjm.leki:Euthyrox, asaris, singulair, trittico cr .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wyniki powinien ocenić specjalista endokrynolog, który zlecił ich wykonanie.