Wyniki badań w kierunku CMV w 14-tygodniu ciąży

witam jestem kobietą w ciąży w 14 tygodniu ciąży i odebrałam dzisiaj wyniki badań oto one: CMV- wirus cytomegalii IgM 0.339 nieobecne CMV- IgG 1194,00 U\ml obecne Rubella- Różyczka >500 IU\ml Toxoplazmoza IgG <0,50 IU\ml nieobecne Toxoplazmoza IgM 0,28 nieobecne Jak to można interpretować?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik przedstawia prawdopodobnie dawne zakażenie CMV, szczepienie lub przebycie różyczki, oraz brak kontaktu z toxoplazmozą. Proszę przedstawić wyniki lekarzowi prowadzącemu ciąże.