Wyniki badań w kierunku glisty ludzkiej

Glista ludzka Ascaris lumbricoides Ig G wynik 1.46 czy to oznacza zakażenie glistą ? jak wygląda proces leczenia? czy tylko domownicy są poddawani leczeniu czy też najbliższa rodzina? Dziękuje za odpowiedź.

Witam. Niestety interpretacja badania nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w których wykonane było oznaczenie.