Wyniki badania 5-miesięcznego dziecka do analizy

Mam pytanie dottczacze mojego syna.5 kwietnia skonczy 9 miesiecy.Urodzil sie w 37 tygodniu ciazy przez cesarksie ciecie.Wodniaki w glowce wykryte w piatym miesiacu zycia.Szerokosc rogow czolowych komor bocznych do 12mm.Komora III-5mm.Przestrzen podtwardowkowa szerokosci do 7mm po stronie prawej i9mm po stronie lewej, szczelina posrodkowa szerokosci 8mm prosze o interpreracje wynikow...Mieszkam w UK.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, rozumiem problem , jednakże ważna jest dokładna konsultacja neurochirurgiczna oraz poznanie stanu klinicznego dziecka przed możliwością pełnej interpretacji badania. Pozdrawiam