Wyniki badania a wstawienie rozrusznika serca

Witam, w dniu 9 grudnia 2014 r straciłem przytomność, bardzo się poobijałem. Mam wszczepione 2 zastawki mitralną i aortalna w 1999 r.Po badaniu holterowskim (13.01.2015)lekarz prowadzący zalecił wstawienie rozrusznika serca. Wyniki badania - wnioski : Średnia częstość rytmu wynosiła 78.Minimalna częstość rytmu wynosiła 39 o godz 3:36.Maksymalna częstość rytmu wynosiła 155 o godz 8:36.Pauz pow 2 s=70.Maks. pauza=3,3 s o godz 3:39.Pobudzenia komorowe=1191.Łącznie migotanie przedsionków=1423.Pozdra

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety powyzsze badanie nie wskazuje na potrzebe implantacji rozrusznika ale nie znam całej historii choroby i innych Pana badan. Zalecam wizyte u lekarza kardiologa celem oceny Pana stanu zdrowia. Pozdrawiam