Wyniki badania bHCG a ciąża

Okres miałam 9,10. OK 12 miałam plamienia,wizyta i usg,wskazały polipa. Za dwa dni test wyszedł pozytywnie. Hcg z 28, 419 /wizyta,usg 5, 11, niestety, pani doktor ostrzega.mnie ze nic nie widzi i ze to ciąża ektopowa, hcg z 4, 11 861, obawiam się ze to faktycznie mało,czy już powinnam jechać do szpitala? Czy poczekać....

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji wskazane jest kolejne USG aby ocenić rozwój ciąży.