Wyniki badania - borelioza?

Serdecznie witam!

Od 3 miesięcy lekarze próbują wyjaśnić zmiany malacyjne w mózgu i nieprawidłowy wynik rezonansu głowy. Na ich prośbę zrobiłam badania w kierunku boreliozy. Oto mój wynik: Borelioza IgM 20,7 AU/ml, wynik ujemny <18,0, szara strefa (18,0-22,0), wynik dodatni > 22,0; Borelioza IgG < 5,0 AU/ml, wynik ujemny <10,0, szara strefa (10,0-15,0), wynik dodatni >15,0. Będę bardzo wdzięczna za interpretację mojego wyniku.

Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Wyniki są niejednoznaczne. Najprawdopodobniej to nie borelioza jest odpowiedzialna za Pani chorobę, tym nie mniej proponuję powtórzyć oznaczenie lub wykonać test Western Blot.