Wyniki badania - cholesterol

Witam mam pytanie związane z wynikami a mianowicie chodzi mi o to czy cholesterol jest w normie czy nie jeżeli mam 237.00; trójglicerydy 360.00; glukoza 83.00; żelazo 139.00 i TSH 2.22

Redakcja abcZdrowie

Powyższe wyniki wskazują na hipercholesterolemię oraz hieprtrójglicerydemię, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem chorób ukłądu krążenia. Żelazo oraz TSH jest prawdopodobnie w normie, choć zależy jakie normy ustaliło labolatorium, w którym wykonywał Pan badania. Glukoza, jeśli była wykonywana na czczo także jest w normie.