Wyniki badania cholesterolu 47-latki do analizy

DZIEŃ DOBRY. CHCIAŁAM ZAPYTAĆ,O MOJE WYNIKI. CHOLESTEROL 267 CHOL HDL 55 CHOL LDL ------ NIEMOZLIWY DO OBLICZENIA Z WY/NA WYSOKIE TG TRÓJGLICERYDY 283 CZY MOJE BADANIA CHOLESTEROLU SA BARDZO ZŁE O CZYM MOGA ŚWIADCZYĆ WYSOKIE TROJGLCERYDDlaczego jest cholesterol nie mozliwy do obliczenia,?

Dzień dobry,

Wygląda na to, że sama dieta u Pani nie wystarczy. Proszę zgłosić się do lekarza, który zaleci odpowiednie postępowanie i leczenie. Wyniki można poprawić. Konieczna jest również modyfikacja stylu życia. Wysokie trójglicerydy wynikają często ze złej diety, pośrednio otyłości oraz innych zaburzeń metabolicznych.Przy okazji proszę sprawdzić TSH. Przy niedoczynności tarczycy jest skłonność do hiperlipidemii.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz