Wyniki badania EEG

witam serdecznie. Mam konsultacje u neurologa dopiero początkiem następnego roku, a dziś odebrałem wynik badania EEG. Wiem, że wykazuje ono tylko nieprawidłowości, ale czy po przedstawieniu opisu z tego i ubiegłego roku będzie Pani w stanie określić, przy których falach nastąpiła poprawa, które się zmieniły a których w ogóle nie powinno być? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Paweł

Witam serdecznie.
Wynik eeg zawsze powinien być interpretowany w połączeniu z bezpośrednim badaniem neurologicznym i dotychczasową historią choroby pacjenta. Dlatego najlepiej byłoby aby badanie zinterpretował lekarz prowadzący.