Wyniki badania FSH, estradiolu i prolaktyny

Witam, czy moje wyniki są ok ? FSH 5,49 mIU/ml Estradiol 28,29 pg/ml Prolaktyna 469,60 mIU/l Testosteron 20,87 ng/dl . Robione w 4 dniu cyklu . ?! co jest nie tak ? czego może być objawą ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik estradiolu jest na dolnej granicy normy oraz testosteron znacznie przekracza górna granice normy. Zalecam udać sie do lekarza ginekologa endokrynologa. Pozdrawiam