Wyniki badania histopatologicznego po usunięciu znamienia u 38-latki

Wynik bad. usuniętego znamienia: fragment skóry z częścią atypowej zmiany melanocytarnej z zapaleniem w jednym z brzegów.W naskórku atypowe melanocyty, w skórze właściwej również obecne komórki barwnikowe wśród melanocytów.Z powodów technicznych nie można postawić rozpoznania. Zmiany w naskórku mogą odpowiadać czerniakowi in situ.Nie ma pewności czy kom. głębiej to preegzystentne znamię czy naciekanie. Mitozy nieobecne. Postępowanie- MELTUMP. S-100 i HMB45 niemiarodajne. Co to oznacza i co dalej

Witam , preparat wymaga konsultacji histopatologa na wyższym stopniu referencyjności! Powyższy opis jest bbb.nieprofesjonalny!!! z.żurawski