Wyniki badania histopatologicznego węzła chłonnego

Bardzo prosze o interpretacje wyniku badania histopatologicznego wezla chlonnego,bardzo martwia mnie obecne antygeny,czy one oznaczaja raka??Jesli tak to dlaczego jet taki wynik koncowy??Podaje:obraz mikroskopowy odpowiada limfadenopatii odczynowej z rozrostem grudek chlonnych.Odczyny Ihch:CD20( ),CD3( )bcl2(-),Ki67( ),bardzo prosze o odpowiedz

W wyniku napisane jest rozpoznanie limfadenopatii odczynowej a nie podejrzenie czy rozpoznanie nowotworu! Proszę udać się po szczegółowe informacje do lekarza , który pobierał lub zlecał pobranie materiału do badania. Ja nie znam przyczyny badania , rodzaju rozpoznanej czy podejrzewanej choroby - nie mogę nic powiedzieć , zż