Wyniki badania histopatologiczno-immunohistochemicznego zatoki szczękowej

Witam mam prośbę o interpretacje wyników babci(84l) To wyniki histopatologiczno immunohistochemiczne(zatoki szczękowej) Melanoma malignum (wg WHO Mucosal malignat Melanoma) Ekspresja w komórkach nowotworowych CK AE1/AE3 (-) S100 (-) reakcja słabo dodatnia w pojedynczych komórkach HMB45 (+) WIMENTYNA (+++) MELAN A(+++) EMA (-) Ki67(+) w ok. 80% jąder komórkowych Może Pan doradzić najlepszą opcję leczenia?Czekamy na konsylium,ale możliwe, że będą to lampy.  Dziękuję, Natalia

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie. Nie ma również podanej głębokości nacieku komórek.