Wyniki badania Holtera i arytmia

Chciałbym przedstawić wyniki Holtera: podsumowanie arytmii: Komorowe wszystko 0 Nadkomorowe Liczba arytmii 110 , pojedyncze 21 pary nadkomorowe 89 Rytm prowadzący Bradykardie 39 Pauzy 1 ! Tachykardie 809 2RR 584 Proszę o konkretne diagnozy a nie typu proszę udać się do kardiologa to bardzo ważne a mój kardiolog nie powiedział mi nic rewelacyjnego . I czy mogę uprawiać sport

Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Pani aby móc określić wskazania do uprawiania sportu konieczna jest opinia kardiologa lub lekarza medycyny sportowej. To że wypisze Pan wszystkie wyniki nie zmienia faktu że trzeba poznać historię medyczną np. z jakiego powodu miał Pan wykonywane badanie.

Piotr Pilarski

Drogi Panie,

nie można odpowiedzieć na Pana pytanie przez internet. Rozumiem Pana niezadowolenie z wizyty u kardiologa jednak w ten sposób nie dostanie Pan diagnozy. Lekarz nie stawia diagnozy oraz nie decyduje o przeciwwskazaniach do uprawiania sportu tylko na podstawie przypisanych numerów z wyniku Holtera. Potrzebny jest wywiad, dokładne badanie często również obserwacja na oddziale kardiologicznym.

Pozdrawiam.