Wyniki badania Holtera i osłabienie

Mam 63 lata. Wyniki Holtera: 102268 Qrs'ów, średni rytm HR 80, max HR 220, min HR 40; Ponadto: 920 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, 1 nadkom. częstoskurczy napadowych,11 tachykardii, 19 bradykardii, 23 rytmów niemiarowych, 0 przerw, 351 migotań przedsionków, 2 bloków Wenckebacha, 5 pojed. przedwczesnych pobudzeń komorowych, inne 0. Proszę o komentarz do wyniku tego badania. Często czuję osłabienie, czasem szybkie bicie serca, 1 raz na moment omdlałam. Dziękuję, Janina.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza kardiologa lub lekarza rodzinnego, po badaniu bedzi emozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.