Wyniki badania hormonów i starania o ciążę

Witam. W 27 dniu cyklu badałam prolaktyne i progesteron. Był to dzień przed miesiączką kiedy zaczynałam plamienie. Cykle mam 28 dniowe. dokładnie wiem kiedy przypada dzień owulacji. W tym dniu odczuwam kłucie po jednej stronie lub drugiej. Wyniki progesteron 1,31 ng/ml, a prolaktyna 11.03 ng/ml. Czy przy takich wynikach w tym dniu cyklu mozliwe jest zajście w ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.