Wyniki badania hormonów tarczycy a nadczynność

Witam, dzisiaj odebrałem wyniki badań hormonów tarczycy. Mam podejrzenie nadczynności tarczycy (wiele objawów na to wskazuje). Bardzo proszę o ich interpretacje. TSH 1.16uIU/ml (norma 0.25-5.00) , FT3 3.45pg/ml (2.60-5.40) , FT4 1.71ng/dl (0.62-1.85)

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki są w normie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie terapeutyczne lub diagnostyczne.