Wyniki badania hormonów tarczycy a poziom żelaza

NA POCZATKU SIERPNIA MIALAM B. ZLE WYNIKI Z TARCZYCY: 95,18-TSH , T4-0,01 , T30,69 I ZACZELAM PRZYJMOWAC THYROID/ARMOUR/120MG 1 TABL. DZIENNIE POTEM 20.09 MOJE TSH-1,3 T4-0,73 T3-3,94 LEKARZ KAZAL PRZYJMOWAC POLOWE TEJ DAWKI PO MIESIACU TZN 18.10 TSH-39,85 T4-0,36 T3-3,29 A OD POCZATKU PRZYJMOWALAM ZELAZO BO BYL DUZY NIEDOBOR TERAZ JEST NADMIAR /206/ I JUZ NIE KAZAL PRZYJMOWAC PROSZE WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT MOICH WYNIKOW Z TARCZYCY A OBECNIE ZNOWU KAZAL PRZYJMOWAC CALA TABLETKE CZY TO JEST OK

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego i mu zaufać.