Wyniki badania hormonów tarczycy a wizyta u endokrynologa

czy powinnam wybrać się na wizytę u endokrynologa z takimi wynikami tarczycy: w lutym TSH wyszło 3,62 dziś powtórzyłam wyniki i są takie: TSH 2,63µIU/ml FT3 3,36pg/ml FT4 1,15pg/ml anty-TPO 5 IU/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.