Wyniki badania hormonów tarczycy i guzek

MAM 24 LATA choruje na tarczyce od 3 lat .od roku czasu mam w normie WYNIKI . OSTATNIE WYNIKI wyniki .. TSH 2,280 , FT4- 1.01 , FT3 -2.69. ATPO 1438,0 . ROK TEMU WYSZLO ZE MAM GUZKA ALE NA BIOPSJI NIC NIE WYSZLO ..... CO MAM ROBIC CZY PRZY TYCH WYNIKACH MAM ISC NA WIZYTE DO ENDOKRYNOLOGA ? bo ostanio mowil ze jak tsh w normie to zebym nie przychodzila

Witam
Hormony tarczycy dobre, ale wyraźnie podwyższone p/c anty-TPO wskazują na proces autoimmunologiczny.
Jeśli nie ma objawów klinicznych, to taki stan nie wymaga leczenia a jedynie obserwacji. Wskazane są okresowe kontrole TSH i USG tarczycy u lekarza POZ bądź endokrynologa w zależności od dostępności badan.