Wyniki badania hormonów tarczycy w 9 tygodniu ciąży

Witam bardz prosze o interpretacje wynikow. Jestem w 9tc zrobilam badania na tarczyce moje tsh to 0,009 ulU/ml ft3 5,41 pg/ml ft4 2,82 ng/dl. Biore euthyrox N25. Wiem ze to zle wyniki i boje sie o ciaze. Z gory dziekuje za odp.

Witam Panią.

Powinna być Pani pod kontrolą endokrynologa, nie podaje Pani niestety wielu istotnych informacji, od kiedy bierze Pani Euthyrox,jakie były wczesniejsze wyniki badań i kiedy były wykonywane, jakie ma Pani obecnie objawy kliniczne, czy w rodzinie ktoś chorował na choroby tarczycy itd. Proszę oznaczyć sobie jeszcze antyTPO i aTG we krwi i udać się do lekarza celem ew. korekty leczenia.

Pozdrawiam

Marek Derkacz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zalecona terapię. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty endokrynologa.