Wyniki badania i roczne leczeni boreliozy

Witam od roku leczę się na boreliozę. dziś odebrałam wyniki i Borelia IgG vLSe 0,906 index Borelia IgM 3,082 INDEX. Badanie robione metodą ELISA. Proszę o informacje czy branie przez rok antybiotyków nic nie dalo? Co mam robić? jestem stale zmęczona, coraz gorzej widzę i bolą mnie stawy. Proszę o informacje.

Antybiotyki to nie cukierki, rok czasu stosowania antybiotyków wg mnie to dużo i długo. Znam liczne przypadki uszkodzeń wątroby po w/w leczeniu. Czy miała Pani diagnostykę, prześwietlenia RTG stawów? konsultacje reumatologiczną, okulistyczną? Czy dolegliwości to tylko borelioza? Pisze Pani pogorszenie wzroku, neuroborelioza? Proszę zgłosić się do Poradni Chorób Zakaźnych celem ustalenia dalszego postępowania.
pozdrawiam,