Wyniki badania kolonoskopii

Witam ponownie! wyniki kolanoskopi: w poprzecznicy widoczny siedzący polip ok 12mm,w zastępnicy polip płaski ok 15mm , weseicy na odcinku ok 4cnwidoczny obszar błony śluzowej o zatartym rysunku naczyniowym z wysiekiem włóknika, tkliwy na urazy mechaniczne,w eseicy pojedyńcze uchyłki.W odbytnicy polip ok 4mm usunieto.W odbytnicy półuszypułowany polip ok 12mm oraz za zwieraczami widoczny obszar błony śluzowej na odcinku ok 2cm zatartym rysunku naczyniowym z wysiękiem włóknika .co to wszystko ? A

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania informuje o obecności licznych polipów w jelicie. Konieczna konsultacja z chirurgiem oraz zabieg usunięcia w/w zmian.